fbpx
+48 501 669 669 (Warszawa) + 48 784 120 520 (Lublin) aikidosuper@gmail.com

Katarzyna Velinov

trener rozwoju osobistego

Katarzyna Velinov

trener rozwoju osobistego

od lat obserwuje kłopoty ludzi, którzy mogliby w życiu osiągnąć bardzo dużo.
Moim celem jest poprawa jakości życia moich podopiecznych, sukces prywatny, finansowy, zawodowy, wspaniałe życie z uśmiechem każdego dnia, zgodne z osobistymi predyspozycjami i uwarunkowaniami.
Moja praca z ludźmi umożliwia to wszystko osiągnąć.
Poprzez matematyczny system poznawania osobowości i opracowanie portretu naszych uwarunkowań, przybliżam ludzi do osiągnięcia szczęścia i wewnętrznej harmonii.
Moi klienci dowiadują się do czego zostali powołani. Poznając swoje predyspozycje stają się silniejsi duchowo i mentalnie, potrafią stawiać sobie cele zgodne z ich prawdziwym ja, realizować je.
Wiedza kim jesteśmy i dokąd zmierzamy dodaje skrzydeł, unosi nas, ułatwia podróż na szczyt i osobiste spełnienie.

Akademia „Human is me”
Aby Twoje dziecko miało dobre relacje z rodzicami i innymi ludźmi, było ambitne, zdobyło podstawy osiągania sukcesu teraz i w dorosłym życiu na polu prywatnym oraz zawodowym

Tak już jest ze często to co chcielibyśmy żeby nasze dziecko robiło jest sprzeczne z tym czego ono potrzebuje, chce, czuje. Wspólnie rozwiejemy wątpliwości co do Ciebie i Twojego dziecka.

Nauka potwierdza, że matka i ojciec o ścisłych umysłach, zawodowi matematycy rodzą również humanistów piszących wiersze i w żadnym wypadku nie potrafiących opanować sztuki matematyki.

Zamiast realizować własne marzenia o edukacji dziecka i jego przyszłości należy dowiedzieć się jakie dziecko ma talenty, wesprzeć je w tym, aby od dzieciństwa było szczęśliwe realizowało swoje pasje i osiągnęło dzięki swoim predyspozycjom spektakularny sukces bycia mistrzem, biznesmenem, profesorem, fotografem, artystą, muzykiem, nauczycielem, lekarzem, etc.

Akademia rozwoju osobistego „Human is me” powstała jako zwieńczenie 17-sto letniej pracy, by wspierać rodziców i ich dzieci na drodze rozwoju osobistego.

Każdy z nas chce realizować się w życiu zgodnie ze swoimi predyspozycjami, a nie oczekiwaniami innych.

Każdy z nas jest jednostką, która posiada wszystkie atuty do osobistego spełnienia się i zadowolenia
z dokonywanych wyborów.

Autorski projekt Akademii powstał w wyniku wieloletniej współpracy z rodzicami i ich dziećmi, na bazie kilkunastoletnich doświadczeń z bezpośrednich analiz opartych na matematycznym systemie poznawania osobowości oraz własnej motywacji do budowania pozytywnej przyszłości ludzi.

Człowiek to ja – każdy z nas zasługuje, by czuć się szczęśliwym i spełnionym w życiu. Od zarania dziejów idąc cały czas do przodu w ewolucji także duchowej szukamy odpowiedzi i podpowiedzi jak żyć.

Osiągnięcia umysłu ludzkiego w każdej dziedzinie życia są imponujące i odkrywamy coraz więcej tajemnic wyjaśniających nasze istnienie. To co kiedyś wydawało się niepojęte, teraz jest dla nas czymś naturalnym w rozwoju człowieka. Na dzisiejszym etapie naszej ewolucji już wiemy, że wszystko wibruje i jest energią, a my podlegamy jej wpływom i jesteśmy od niej zależni.

Nurtuje nas nieustannie pytanie: skąd przyszliśmy, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy.

Wielu z nas jako dorośli ludzie mimo, iż przeszliśmy długą drogę edukacji i zdobyliśmy wiele doświadczeń, często zderza się z poczuciem, że to co robimy w życiu nie daje nam należytej satysfakcji, albo wręcz poczucie niespełnienia. Szukamy rozwiązań i podpowiedzi.

Najważniejsze jest też, że jako rodzice mamy wyznaczone zadania wobec naszych dzieci. Chcielibyśmy, aby żyło im się łatwiej, lepiej, aby byli szczęśliwi.

Kochani rodzice,

jesteśmy nie tylko opiekunami naszych dzieci, ale także ich pierwszymi przewodnikami w życiu.

Nasze dzieci potrzebują:

 • wierzyć w siebie
 • znać swoje mocne strony
 • umieć radzić sobie ze stresem i złymi emocjami
 • umieć komunikować się na wielu płaszczyznach
 • wyznaczać cele i osiągać je

My jako rodzice chcielibyśmy, aby nasze dziecko było:

 • odpowiedzialn
 • ułożone
 • zaradne
 • ambitne
 • wytrwałe w dążeniu do osiągania celów

Nie piszę tu o miłości, poczuciu bezpieczeństwa i wzajemnym szacunku, ponieważ to nasza podstawowa rola jako rodziców.

Oprócz bezinteresownej rodzicielskiej miłości każdy z nas chciałby przekazać swojemu dziecku najważniejsze wartości, wskazać kierunki rozwoju, uchronić je przed popełnianiem naszych własnych błędów, uchronić je przed porażkami i nastawić na osiąganie sukcesów w życiu.

Może okrutne jest to co powiem, jednak nie zawsze wiemy czego potrzebują tak naprawdę nasze dzieci. Najczęściej kierujemy się tym, co wydaje się według nas najlepsze dla nich i oczywiście nic w tym złego, lecz nie tędy droga, jeśli zależy nam na ich pozytywnej przyszłości.

Naszym obowiązkiem jest przygotować je do życia, aby przeżyły je po swojemu wyposażone w narzędzia, które będą dla nich ochroną i wsparciem.
Najważniejsze jest więc abyśmy poznali nasze dzieci, a wówczas będziemy wiedzieli jak być ich pierwszymi przewodnikami na drodze życia.

Gdybyście dzisiaj mieli odpowiedzieć na pytanie:

 • czy chcecie aby Wasze dziecko miało poczucie własnej wartości,
 • aby nauczyło się odpowiedzialności za swoje decyzje,
 • aby umiało radzić sobie ze stresem i złymi/negatywnymi emocjami,
 • aby znało swoje mocne strony i umiało je wykorzystywać dla własnego rozwoju,
 • aby potrafiło wyznaczać sobie cele od tych całkiem drobnych do naprawdę ważnych i kształtujących ich przyszłość,
 • aby nie bało się porażki, która jest naturalną częścią sukcesu, aby po ewentualnym upadku potrafiły wstać, otrzepać się i pójść dalej jako jeszcze silniejsi ludzie

 

– na pewno odpowiedź będzie brzmiała TAK!

 

Akademia rozwoju osobistego „Human is me” powstała, by służyć Wam i Waszym dzieciom celem poznania skutecznych i sprawdzonych rozwiązań.

Sama jestem matką dwóch synów (23 i 15 lat). Tak jak każdy rodzic kierując się nawet najlepszymi chęciami, popełniałabym błędy, gdyby nie wsparcie wiedzy zdobywanej wiele lat na temat osobowości ludzkiej i kształtowania się naszych przekonań oraz nawyków już w najmłodszych latach, z których czerpiemy w całym dorosłym życiu.

Dlatego razem z programem Akademii „Human is me” zachęcam do wspólnego działania na rzecz najcudowniejszego daru jaki otrzymaliśmy – naszych wspaniałych i zawsze wyjątkowych dzieci.

Każde dziecko jest inne i ma prawo iść „swoją drogą”. Nawet jeśli rodzeństwo wychowuje się w takich samych warunkach i według tych samych zasad, nigdy nie będą identyczne. Ich cechy osobiste wywierają wpływ na całe życie, a jeśli zostaną ukryte w cieniu przez spełnianie oczekiwań innych osób, w tym rodziców, możemy wyrządzić więcej szkody niż nam się wydaje. Jeśli poznasz predyspozycje swojego dziecka, cechy osobowości, będziesz mógł jako rodzic wspierać je dużo skuteczniej i pomóc rozwijać się zgodnie z indywidualnymi uwarunkowaniami. A przede wszystkim posiądziesz cenną wiedzę, aby poprowadzić Twoje dziecko do osobistego sukcesu.

Moduł pierwszy

 

Poznaj swoje dziecko

Moduł drugi

 

Poczucie własnej wartości

Moduł trzeci

 

Umiejętność komunikowania się na wielu płaszczyznach

Moduł czwarty

 

Umiejętność radzenia sobie ze stresem i złymi emocjami